קישורים רלוונטים :

הפקת אירועים בטבע

cathering-350191_1280

בשנים האחרונות אנחנו מגלים תופעה חדשה בעולם האירועים .התופעה הזו נקראת. הפקת אירועים בטבע, תשכחו מכל מה שידעתם עליו. עולם האירועים עבר זעזוע רציני. חוגגים מכל הסוגים. בוחרים לחגוג את האירוע שלהם בהפקת אירועים בטבע, ישנם אינספור סיבות לשינוי הזה. זוגות שרוצים להפתיע.הורים שרוצים שהילד יהיה מיוחד. אירוע חברה מקורי. לא שיש מה לדאוג לבעלי האולמות. איו ספק שאצלהם תמיד יהיה עמוס.

תמיד היום שתרצו יעלה הכי הרבה. תמיד המנה שתרצו תהיה הכי יקרה. הכל בנוי, ידוע מראש וצפוי. אחד היתרונות הבולטים בהפקת אירועים בטבע היא עצם זה שאתם החוגגים . אתם אלה שמחליטים על הכל. אתם לא מקבלים חבילה בנויה שקיבלו מאות זוגות לפניכם. אתם יכולים לדאוג שכל תחום אחריות ילך למישהו אחר. תוכלו להתנהל רק מול אנשים שאתם סומכים עליהם. ותאמינו לי בכסף שתחסכו מעלויות האולם. תוכלו להרשות לעצמכם את אנשי המקצוע הכי טובים. את השף שתמיד חלמתם עליו. את התקליטן שתמיד ריגש אתכם. את העיצוב הכי שיקי שיש. ועדיין יישאר לכם כסף. אם זה לירח דבש מדהים או לטיול עם הילד בברצלונה.מה שקורה זה שאתם מקבלים את האירוע הכי טוב שיש בתקציב הגיוני וחכם.

אתם רק צריכים לבחור את המקום, אם זה בחוף הים לצלילי הגלים. אולי תעדיפו ביער שוקק עצים וריחות טבע. אירוע בשטח פתוח זה אירוע שיכול להפוך להיות אירוע מדהים. אירוע שבו אתם יכולים לקבוע את הכל מא עד ת' . סכומי הכסף שמוציאים עלאירוע כזה הם נמוכים בצורה דרסטית מאשר עוד אירוע באולם הקבוע. מדובר על מחירים שזוג צעיר באמת יכול לעמוד בהם. בלי צורך שההורים יפשטו רגל. אלא באמת תקציב נוח שהאורחים יכולו לתת מתנה יפה בלי לשבור קופת חסכון. ושאתם כזוג . או כמשפחה . תוכלו לחסוף קצת כסף .דבר חשוב מאוד במיוחד בתקופה הכלכלית הלא קלה שעוברת עלינו. אז אם אתם מתלוננים על יוקר המחיה . ועל המחירים הגבוהים ועל שר האוצר שפוגע בחלשים. תזכרו שהשינוי גם מתחיל אצלכם. תנהגו בחוכמה. תעשו אירוע טוב ברמה גבוהה. במחיר שווה לכל כיס. בלי לפתוח את העיניים לכל האורחים. תנו להם לפתוח את העיניים רק בגלל הנוף המדהים והתפאורה היפה שהם נמצאים בה.